SU KAÇAK TESPİTİ ÇANKAYA

Detaylı Bilgi İçin Merkez Mobil Hattımız 0545 498 24 54 Arayınız...

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Çankaya

Protek Tesisat, 28 yılı aşkın tecrübesiyle kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden, Ankara'nın en kapsamlı cihazlı tesisat firmasıdır. 4 servis aracımızla hiç bir fiyat farkı almadan Ankara'nın tüm ilçelerine 1 saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

Üst Kattan Su Akıyorsa Ne Yapılır?

Öncelikle üst kattaki komşunuz ile iletişim kurmanız gerekir. Alt kata su sızdığını ve tüm vanalarını kapaması gerektiğini iletin, tavandan damlayan su için yapılması gereken öncelikle suyun akmasını engellemektir, komşunuz su saatindeki su vanasını kapaması gerekmektedir.

Sonra ki Aşama Nedir ?

Kaçağın yerinin bulunması için tespit çalışması yapılmalıdır. Protek Tesisat su kaçağı tespiti için profesyonel cihazlar kullanır. Kullanılan cihazlar ile hiç bir şekilde gürültü çıkarılmaz, kırmadan dökmeden su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur.

Tespit Aşamasında Herhangi Bir Tadilat Oluyor mu ?

Tespit esnasında teknolojik cihazlarımız sayesinde kırma, dökme, hatta gürültü yapılmaz, kısa sürede su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur. Günün her saati tespit işlemi yaptırabilirsiniz. Tespit aşamasında tadilat türü bir işlem yapılmaz.

Gizli Su Kaçağı Varsa Nasıl Anlaşılır?

Tüm vanalar kapalıyken su saati dönmeye devam ediyorsa
Rutubet kokusu geliyorsa ve duvarlardaki sıvalarda dökülme varsa
Normalin üzerinde su faturası ödüyorsanız
Parkelerinizde kabarma oluyorsa
Kombinizde ki su barı sürekli düşüyorsa.