TIKANIKLIK AÇMA - KANAL AÇMA - TUVALET - BANYO - MUTFAK TIKALI GİDER AÇMA

Detaylı Bilgi İçin Merkez Mobil Hattımız 0545 498 24 54 Arayınız...
Neden Protek Tesisat?

Protek Tesisat, 28 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel makinalar kullanarak ve kanal ve tıkanıklıklarınızı açar. Ankara'nın en kapsamlı cihazlı tesisat firmasıdır. 4 servis aracımızla hiç bir fiyat farkı almadan Ankara'nın tüm ilçelerine 1 saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık Açma Ankara

Kendinizi yormayın, Kameralı robot cihazlarla gider borularınızı kırmadan zarar vermeden tuvalet tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı açıyoruz. Ankara'da Protek Tesisat 28 yıllık tecrübesi ile sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz. Bilgi ve randevu için 0545 498 24 54 arayarak 7/24 güvenli ve garantili hizmet alabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkandı nasıl açarım diye endişe etmeyin, Ankara'nın tesisat lideri Protek Tesisat tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder, profesyonel hizmet almanın en avantajlı ve garantili yolu..

Tuvalet Neden Tıkanır?

Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvaleti tıkar
Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, giderleri tıkar
İçine kaçırılan sert cisimler tuvaleti tıkar
Poşetler, temizlik bezleri, pedler, çocuk bezlerinin gidere atılması tuvaleti tıkar
Kedi kumu, saksı toprağı gibi cisimler tuvaleti tıkar
Erimeyen kağıt havlu atılması tuvaleti tıkar
Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar
Yukarıda belirtilenlerin haricinde farklı tıkanıklık sebepleri de olabilir. Bu sebeple kanal/boru görüntüleme kameraları ile tıkanıklığın nedeni teşhis edilmeli ve buna göre müdahale edilmelidir.